Strona główna | O nas | Kontakt  
     
«« Powrót

Izba Przyjęć

Kierownik Izby Przyjęć

lek. med. Mariola Kucharewicz

tel. 085 6646710

Izba Przyjęć Białostockiego Centrum Onkologii znajduje się na parterze, na prawo od głównego wejścia do szpitala z dogodnym podjazdem dla karetek oraz samochodów  osobowych.

Izba Przyjęć czynna jest przez całą dobę, siedem dni w tygodniu. Z jej usług korzystają osoby skierowane do planowanej hospitalizacji oraz pacjenci, u których nastąpiło nagłe pogorszenie stanu zdrowia, skąd po załatwieniu formalności związanych z
procedurą przyjęcia pacjenci kierowani są na oddziały specjalistyczne.

Pacjenci do hospitalizacji przyjmowani są w trybie planowym  po wstępnej kwalifikacji przez specjalistów przyjmujących w  Specjalistycznej Poradni Onkologicznej bądź z innych szpitali po uzgodnieniu terminu hospitalizacji.
Pacjenci bez uzgodnionego terminu hospitalizacji powinni zgłaszać się do Specjalistycznej Poradni Onkologicznej w godzinach pracy poradni.

Pacjenci zakwalifikowani  do leczenia w danym dniu  na wskazanym oddziale zgłaszają się do  Izby Przyjęć.

Na Izbie Przyjęć pacjent uzyskuje:
- pełną informację o prawach i obowiązkach pacjenta.
- dokładne informacje na temat choroby, jak i jej leczenia  oraz specyfiki pracy poszczególnych Oddziałów  udziela lekarz  kwalifikujący pacjenta do leczenia specjalistycznego , co zdecydowanie ułatwia współpracę z chorym i umożliwia przyjazne i
komfortowe wprowadzenie pacjenta na oddział.
-  profesjonalną  opiekę lekarską i pielęgniarską , pozwalającą na fachową pomoc w trakcie przyjęcia oraz w  nagłych przypadkach.

Pozostałe informacje dotyczące przyjęcia  pacjenta na stronie internetowej BCO w zakładce ,,Informacje dla Pacjenta- Przewodnik Pacjenta’’.

Data aktualizacji: 2017-09-08

«« Powrót
     
:: Strona główna  :: O nas  :: Aktualności  :: Struktura  :: Przetargi  :: Historia  :: Kontakt  :: Linki 
Copyright 2009 - Adam Andruk; Marek Bilmin